Yaşam

Eski sevgilileri Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz O Ses Yılbaşı Gecesinde

O Ses Noel Çekimler hafta sonu yapılacak. Talat Bulut, Kerem Alışık, Ebru Şahin, Onur Buldu, Alina Boz, Melis Sezen, Cemre BayselSelin Şekerci, Nilsu Berfin Aktaş, Büşra Pekin, Hazal Subaşı, Eser ve Berfu Yenenler, Cemal Can, Danla Biliç, Aslıhan Malbora’nın katılacağı açıklandı.

İLGİNÇ tesadüf

Maçın kadrosunda da yer alan Darmaduman dizisinin Evreni Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Aytaç Şaşmaz olduğu da bilinmektedir. Şaşmaz, dizide rol arkadaşı Aslıhan Malbora ile yarışacak. Bu durum ilginç bir tesadüfü de beraberinde getirdi. Yarışmada yanılmaz eski sevgili Cemre Baysel ile pişirilecektir. Geçtiğimiz aylarda sessiz sedasız ayrılan ikilinin küsmediği öğrenildi.

HAREKETLER BU AYRILIĞI GÜÇLENDİRDİ

Geçtiğimiz yıl yayınlanan Baht Oyun dizisinde başrolleri paylaşan Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel aşk yaşamaya başladı. Sosyal medya hesaplarında birbirleri hakkında sık sık romantik paylaşımlar yapan çiftin sosyal medyadaki atılımları ayrılık dedikodularına neden oldu. Çiftten ayrılıkla ilgili gelişigüzel bir açıklama yapmadı.

CEMRE BAYSEL KİMDİR?

Cemre Baysel, 5 Şubat 1999’da İzmir’de doğdu. Üniversite eğitimi için Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliği bölümünü tercih eden Cemre Baysel 1.66 metre boyunda, 53 kilo ve Kova burcudur.

Cemre Baysel’in ilk oyunculuk deneyimi 2014 yılında Yeşil Deniz dizisi ile gerçekleşti. Daha sonra İsimsiz dizisinde rol alan Cemre Baysal, Elimi Bırakma dizisinde Melis karakterine hayat vermiştir. Cemre Baysel geçtiğimiz günlerde Aytaç Şaşmaz’a aşık oldu.

AYTAÇ ŞAŞMAZ KİMDİR?

Genç oyuncu Aytaç Şaşmaz, 4 Ağustos 1998’de Manisa’da doğdu. Oyuncu İsmail Ege Şaşmaz’ın kardeşi olduğu bilinen Aytaç Şaşmaz, 47. Altın Kelebek Ödülleri’nde En Yeterli Romantik Komedi Oyuncusu ödülünün sahibi oldu. 2017 yılında Kelam dizisi ile televizyon ekranlarında ilk kez karşımıza çıkan Aytaç Şaşmaz, bu yaz Kanal D ekranlarında yayınlanan romantik komedi Baht Oyun ile mesleğinde asıl parlamayı yaptı.

Kaynak: Snob Magazine / Magazine

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu