Haber

Bakan Yerlikaya’dan “İl Emniyet Müdürleri Bilgilendirme Semineri” Sonrası Açıklama

Bakan Yerlikaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, bakan yardımcıları, Emniyet Genel Müdürü Erol Ayyıldız, daire başkanları ve il emniyet müdürlerinin katılımıyla İl Emniyet Müdürleri Bilgilendirme Semineri düzenlediklerini bildirdi.

“HALKIMIZIN HUZURU VE GÜVENLİĞİ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Bakanlık olarak Polis, Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığı ile birlikte” Yeşil Vatan“, ” Mavi Vatan” Ve ” Siber VatanHalkın huzur ve güvenliğini sağlamak için var olduklarını belirten Yerlikaya, şunları kaydetti:

Bakan Yardımcılarımız, Emniyet Genel Müdürümüz, Daire Başkanlarımız ve İl Emniyet Müdürlerimizin katılımıyla İl Emniyet Müdürleri Bilgilendirme Semineri programını gerçekleştirdik. İçişleri Bakanlığı olarak Polis, Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığımızla birlikte Yeşil Vatan, Mavi Vatan ve Siber Vatan’da halkımızın huzur ve güvenliğini sağlamak için varız. Tüm çalışmalarımızda temel referansımız hukuk ve insan haklarıdır. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a bize güveni ve takdiri için şükranlarımı sunuyorum. Yeni atanan Emniyet Müdürlerimize görevlerinde başarılar diliyorum. İçişleri ailesi olarak halkımızın huzuru ve güvenliği için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.”

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu